Met EGOsketch je eigen iPad hoes ontwerpen
De Sleeve van EGOsketch is een nieuw concept op het gebied van tabletaccessoires. Het is vanaf nu mogelijk om met behulp van een online design tool je eigen hoesopdruk te ontwerpen. De Sleeve wordt daarna in Nederland met de hand gemaakt.
EGOsketch bedrukt de Sleeve onder hoge druk met hoge temperatuur waardoor het ontwerp rechtstreeks in de vezels van de stof geperst. Na afkoelen sluiten de vezels zich, waardoor de print voor altijd is opgenomen in de stof.
De Sleeve is beschikbaar voor de Apple iPad 1, 2 en de nieuwe Apple iPad (iPad 3). De zelfontworpen beschermhoes kun je zelf ontwerpen en bestellen op de website van EGOsketch en kost 49 euro, inclusief verzending. Na het bestellen wordt de Sleeve geproduceerd en binnen twee werkdagen verzonden.
Later dit jaar brengt EGOsketch de Sleeve ook uit voor andere tablets.


Reageren
Laatste reacties
- Pieter: Beetje onzin opmerking Ap...
- Anton: Ik wilde het verbruik van ...
- Simone: Wauw, ziet er echt super ...
- Bob: Gelukkig zijn er ook alterna...
- Mart: Ik zag deze slippers ook op...
- Pieter: No problem:-) was er al b...
- Machiel: Pieter allereerst sorry ...
- Pieter: Dank Machiel die had ik o...
- Machiel: Anton, dit is de reactie...
- pieter: Wat gebriukt deze aan str...











Review: Ferrari headphones
Review: SONOS PLAYBAR
Review: Motörhead Phönes
Review Libratone Zipp met PlayDi...
Libratone Zipp met PlayDirect Ai...

















