Op de baan zelf herkend de Garmin Approach G5 vanzelf de baan waarop je speelt, geeft alle afstanden aan en de gemiddelde afstand (statistieken) voor elke afzonderlijke club. Verder kun je je score van jezelf en je medegolfers bijhouden via de digitale scorecard welke achteraf is uit te lezen. Met Measure Shot kun je exact de afstand van je slag bepalen.
![garmin-approach-g5]()
De Garmin Approach G5 is een prima device wat op klein puntjes nog kan worden verbeterd. Zo is het scherm is bij veel zonlicht en met een zonnebril niet echt goed te lezen. Voor golfliefhebbers is de G5 zeker een wannahave door het aanbod van de vele golfbanen en nuttige functies. Wie zijn resultaten wil uitlezen kan dit doen via een USB aansluiting.
Naast de G5 had ik om mijn pols ook nog Garmins G2 horloge. En hoewel je beide devices niet echt kunt vergelijken moet ik zeggen dat de G2 mij ook prima is bevallen. Ook hier werkte de GPS prima, werd iedere baan direct herkend en gaf hij de afstand tot de green met dezelfde nauwkeurigheid aan als de meer geavanceerde Approach G5.
Banen die zijn gelopen met met beide devices :
– Golf De Rochebois (9 holes) in Vitrac : Mooie ligging, mooie baan
– Souillac Country Club (18 holes) bij Soulliac : Prachtige baan midden in de natuur en redelijk zwaar door flinke hoogteverschillen.
– Golf De La Forge (9 holes) bij Belves : Eenvoudige baan en zeer geschikt voor beginnende spelers