De redactie van Stylecowboys is te bereiken via redactie@stylecowboys.nl
De sidekick bijzettafel van Stefan Radinger is multifunctioneel en overwint het eendimensionale gebruik van de traditionele tafel en brengt multifunctionaliteit in de constructie. Afhankelijk hoe de twee onderdelen worden neergezet wordt de gebruiksvorm bepaald. In een handomdraai maak je voor elke gelegenheid een passend oppervlak. Je kunt het meubel alleen of in een groep opstellen en zowel als bijzettafel als salontafel gebruiken.

Door het opklapbare mechanisme kunnen de zijkanten als tafelbladen worden gebruikt. Rechtopstaand is de sidekick een multitalent dat ook als eet- en werktafel aan de bank kan worden gebruikt. Door de schraagopstelling komt het tafelblad naar je toe wat het gebruik comfortabeler maakt.
Dankzij het robuuste uitstraling en soepele vormen is de tafel elegant, maar ook stoer. Het innovatieve design en functionaliteit maken de sidekick tot een bijzonder exemplaar. De sidekick is gemaakt van wilde notenhout uit Oostenrijk, Slovenië en Hongarije en is in zes verschillende kleuren verkrijgbaar!
Verder lezen over Interieur

Living09.12.2024
Een vinyl vloer met Hongaarse punt? Hier zijn de voordelen die je niet wilt missen

Living14.11.2024
5 trendy kleurencombinaties voor in de zithoek

Living22.07.2024
5 typen tegels die je huis een heel andere look geven

Living19.06.2024
Houten meubels in de badkamer, een goede keuze?

Lifestyle21.03.2024
Zo vind je een goede bureaustoel

Living22.01.2024
Hoe kies je de juiste verf voor jouw volgende schilderproject?

Living01.06.2023
Een inloopkast realiseren? Dit heb je nodig!

Living24.04.2023